BIŽUTÉRIA

Kombinovateľné šperky ANTEIA (s magnetom) 

Systém „Anteia“ je koncipovaný tak, aby sa jednotlivé komponenty dali voľne kombinovať. To znamená, že k jednej jedinej retiazke sa hodia všetky prívesky Anteia.

Kombinovateľné šperky „Anteia“ sú použiteľné v rôznych kombináciách, dĺžkach a variáciách. Sú praktické a vhodné na každú príležitosť. Ručne pletené retiazky sú ukončené magnetickým uzáverom a tak sa dajú veľmi ľahko spojiť a kombinovať s ostatnými dielmi – s príveskami z kameňov, s retiazkami atď.

Retiazky sú upletené z postriebreného a pozláteného drôtu, hrúbka drôtu je 0,3 až 0,4 mm. Ponúkame ich v rôznych dĺžkach a dajú sa vyhotoviť i na objednávku.

Na prívesky používame len kvalitné minerály a polodrahokamy ako napr. jadeit, achát, korál, chryzokol a iné. K hotovým retiazkam si môžete zakúpiť i vhodné, nápadité naúšnice (napríklad náušnice „Isis“).

Hotové retiazky s rôznymi príveskami a náušnicami nájdete v našom salóne. Ak Vám žiaden nevyhovuje a máte predstavu o tom, aký chcete, vieme ho pre Vás vyrobiť.

Popis kameňov, z ktorých sa šperky vyrábajú:

ACHÁT (SILA)

Dáva nám silu,  posilňuje našu vieru v život a spája nás s princípom ZEM.

JANTÁR

Je krvou stromov, ich životnou silou a túto silu prenáša na nás. Podporuje naše telesné procesy a čistí organizmus.

SLADKOVODNÁ PERLA

Vyžaruje dokonalosť a radosť, pomáha nám prekonať bolesť, učí nás, že s láskou vieme všetko vyliečiť.

CHRYZOKOL

Učí nás čistote mysli, trpezlivosti, tolerancii a nadhľadu v krízových situáciách.

KORÁL

Je nositeľom pozemnej životnej energie. Prináša stabilitu, zvýšenie sexuality, otvára srdce a napomáha seba vyjadrovaniu.

JADEIT

Ovplyvňuje naše srdce. Obdarúva nás vnútorným mierom, ak sme na to dostatočne zrelí. Ináč upokojí naše srdce a daruje nám pocit naplnenia a možno aj lásky.

PERLEŤ (RADOSŤ)

Pripomína nám radosť zo života, ktorá nám ho skrášľuje. Pretože disponuje jemnou energiou, je pre nás radosťou, nie pomocou k rastu.

HOWLIT (RAST)

Pomáha nám budovať dôveru v našu schopnosť vydať sa na novú cestu, na zmenu

KRYŠTÁL

Oslobodzuje od nútenia, falošnej lásky a zlosti. Značí čistotu a pomáha ľuďom.

Darčeky z dreva

Sklenené variácie

Mix