ČO TO CELÉ SPUSTILO

... čo to celé spustilo

Niekto povedal:

„Kto vstúpi do ďalšieho manželstva, ten si rozvod nezaslúžil.“.

Ale tiež sa hovorí

 „do tretice všetko dobré“....

Nech je to tak alebo onak, ja som presvedčená o tom, že „nič v živote nie je náhoda“, že veci sa dejú „nejako“, lebo sa tak majú diať,.... už je len na nás, čo s tým spravíme.

Aj zrod salóna Butterfly patrí do kategórie „tak to malo byť“!

Na predaj svadobného salóna pôvodných majiteľov som natrafila úplnou náhodou, pri organizácií svojej tretej svadby. Asi mnohí z Vás teraz pokrútili hlavou, a ani ma moc nezaujíma, čo ste si pomysleli... (tretia svadba????). Ale ako hovorím, sú veci medzi nebom a zemou, ktoré nemajú jasné vysvetlenie – proste sú. Musia byť.

Tí, čo ma poznajú vedia, že som schopná sa nielen tretí krát vydať, ale možno ani nie sú veľmi prekvapení, že ako „doplnkovú aktivitu“ som si k tomu otvorila salón...:o)

Moje viac ako sedem ročné skúsenosti s organizovaním spoločenských, súkromných či firemných akcií ma zjavne predurčovali pridružiť k týmto službám aj „kamenný obchod“ s tovarom doplňujúcim kompletný sortiment.

Akákoľvek činnosť spojená s organizovaním akcií, komplexným plánovaním, časovým manažmentom a ľahkým stresom či akčnou flexibilitou mi spôsobujú zvláštnu formou eufórie, ktorej som sa už pred rokmi prestala brániť a jednoducho ňou žijem.

Nedá sa o tom rozprávať. Nedá sa to popísať. Dá sa to len prežiť. Skúsenosť je totiž nezdieľna.

Preto Vás pozývam do svojho salóna na šálku dobrej silnej kávy či pohár kvalitného vína. V nenútenej atmosfére pre Vás vyberieme najvhodnejšie oblečenie, doplnky, šperky, a zorganizujeme Vám príjemne strávený deň či večer, na ktorý budete dlho spomínať.

Na Vašu návštevu sa teší
Tina

  Spoznajte nás »