VÁŠ NÁZOR JE DÔLEŽITÝ

Referencie

Zuzana a Majo - svadba
Tinu poznám od svojich pracovných začiatkov, čo je už viac ako 12 rokov. Je ten živel, čo sa vyslovene vyžíva v tom, aby zorganizovala akýkoľvek druh spoločenského podujatia. Čím je požiadavka od klienta náročnejšia, tým ju viac motivuje a láka. Netradičné veci sú jej záľubou, premieňa nemožné na realitu.

Aj mne zorganizovala svadbu, a ako inak, na jednotku s hviezdičkou. Bola na nej osobne a okrem organizovania akcie, pomohla udržiavať dobrú náladu medzi dvoma nespojiteľnými rodinami-)))

Vždy keď jej volám, tak niečo nové vytvára, zháňa, organizuje, má plný ADK stretnutí a i napriek tomu je 100% dochvíľna a na nič nezabúda. Dokonca si pamätám, ako mi raz pripomenula narodeniny mojej staršej dcéry-))

Tina je proste neuveriteľná žena!

Ak raz navštívite jej nový salón, určite už neodídete.

Tina a jej služby si vás podmania svojou vysokou profesionalitou.

Tina, go go go!

Zuzka S.


Katka otvorenie salónu
Nedávno som sa zúčastnila otvorenia spoločenského salónu mojej priateľky Tiny. A musím povedať, že som bola nadšená. Nadšená pretože konečne existuje salón ktorý okrem svadobných šiat ponúka i niečo iné. Ponúka kompletný servis, vkusné a šikovné riešenia a pocit rodinnej pohody. Ak som si doteraz myslela, že organizácia svadby či inej spoločenskej udalosti musí byť jeden ohromný stres, tak v Tininom salóne som tento názor začala meniť. To je presne to miesto, kde všetok stres za vás preberá niekto iný. Teda Tina ...ale to je jej problém:-).

Zároveň je skvelé, že konečne existuje miesto, kde sa dajú nájsť krásne spoločenské šaty na rôzne príležitosti - od malých koktejlových až po plesové róby. Šaty sa tu dajú za veľmi slušné ceny požičať alebo aj zakúpiť. A že je z čoho vyberať... 

Otvorenie samotné bolo veľmi príjemne a ja som sa tam naozaj dobre cítila - ďakujem Tina a želám ti, aby salón prospieval, a aby mal stále viac verných zákazníkov.

Musím však povedať, že v úspešné smerovanie Tininho salónu verím. Poznám totiž Tinu nie len ako dobrú priateľku, ale i ako neskutočne šikovnú a energickú ženu, s ktorou som mala možnosť spolupracovať i profesionálne a to čoho sa Tina dotkla, dopadlo vždy veľmi dobre - od veľkých firemných akcií, ktoré organizovala pre môjho bývalého zamestnávateľa, až po rodinné oslavy, ktoré pre mňa organizovala súkromne.

Veľmi ti držím palce Tina! 

Katarína M.


Ľudka a Tony
Pred piatimi rokmi ma môj manžel požiadal o ruku. Z počiatočného nadšenia som sa veľmi rýchlo presunula do pragmatickej roviny a zistila som, že s nemeckým partnerom a pri mojom pracovnom nasadení nemám šancu paralelne riešiť projekt „Svadba“ s pracovnými projektmi v krátkom časovom období. Po rýchlej analýze a mnohých osobných skúsenostiach sa nám ako osvedčený „Event Manager“ vyprofilovala Tina.

Pripravila nám nádhernú nekonvenčnú svadbu vrátane výberu miesta, dekorácii, fotografa, hudby a zábavy pre hostí. Príbuzní zhodnotili celý priebeh svadby ako najlepšiu rodinnú akciu všetkých čias „a la Holywood“, a Tine sa podarilo dokonca uspokojiť aj vysoké požiadavky nemeckej strany. Doteraz používajú našu svadbu ako merítko hodnotenia ostatných akcií, ale zatiaľ sa to nepodarilo nikomu prekonať. Tina je pre nás zárukou úspechu a príjemných prekvapení!

Ľudka S.